• En
عنوان : جشن باشكوه سالروز جهانی پست در تالار مهر اهواز برگزار شد
کد خبر : ۱۵۶۷۴
تاريخ :
 ۱۳۹۱/۰۷/۱۶ 
ساعت : ۹:۱۸:۵۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

جشن باشکوه سالروز جهانی پست در تالار مهر اهواز برگزار شد

 

جشن پاسداشت روز جهانی پست با حضور مسئولین  استانی و خانواده های پرسنل زحمتکش پست استان خوزستان در تالار مهر اهواز  برگزار گردید.

در این مراسم که با حضور سید شکرخدا موسوی رییس مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی و دکترحسینی معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان به عنوان میهمانان پست خوزستان برگزار شد از کارکنان پست خوزستان دعوت به عمل آمد تا در کنار همسران و فرزندانشان این روز بزرگ و ملی را گرامی داشته و روحیه کاری آنان ارتقا یابد.

درابتدای این جشن باشکوه که با قرائت قرآن و سرود پرافتخار ملی ایران آغاز شد مهران حموله مدیرکل  پست استان خوزستان ضمن خوش آمدگویی حضور مسئولین و خانواده های کارکنان پست استان خوزستان ، از همراهی و یاری خانواده ها با کارکنان این مجموعه و ایجاد بستری در جهت انجام هر چه بهتر امور محوله تقدیر و تشکر کرد.

مدیرکل پست استان خوزستان در ادامه سخنان خود به اهمیت پست و فن آوری به روز این مجموعه در سالهای اخیر پرداخت و با ارائه آمار و ارقام رشد کمی و کیفی پست استان خوزستان گزارشی از دستاوردهای دیجیتال پست را به سمع و نظر حاضرین رساند و از پست به عنوان یک شبکه ارتباطی فیزیکی که با توجه به تنوع بسیار زیاد وسایل ارتباطی جایگاه خود را در سطح جوامع حفظ نموده و به عنوان یکی از بزرگترین خدمات اجتماعی مطرح است یاد کرد.

وی افزود: در طول یکسال گذشته بیش از  53 میلیون مرسوله قبول،جابجا و به مقاصد مختلف ارسال گردید که این از سفرهای مازاد بسیاری جلوگیری نموده است.

مهران حموله با اشاره به ضرورت خدمات پستی در جامعه ، به بیان این نکته که وجود پست و خدمات ارائه شده در پست خوزستان  صرفه جویی بیش از  11درصد در زمینه سوخت ،زمان و حفظ محیط زیست را در بر دارد.

مدیرکل پست استان خوزستان در ادامه به معرفی فن آوریها و دستاوردهای جدید شبکه پستی استان پرداخته و گفت: در کنار توزیع و خدمات فیزیکی بیش از 5 سرویس نوین و براساس فن آوری جدید به عنوان خدمات الکترونیکی از جمله سیستم پست یافته،بانک اطلاعاتی کدپستی، امضاء الکترونیک و نصب دستگاههای PDI از دستاوردهای پرافتخار شبکه پستی استان خوزستان می باشد.

 

 

 بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0